Újma na zdraví

Peněžní částky vyplacené pojistitelem z titulu škody na zdraví jsou krácené dokonce v devadesáti sedmi procentech případů. Poškozenému obvykle náleží částka třikrát nebo dokonce čtyřikrát vyšší. Pokud jste měli nehodu, při které jste utrpěli vážný úraz, nebo někdo z Vaší rodiny při nehodě zemřel, nejpravděpodobněji patříte do této skupiny.

Společnost Salvum Vám pomůže vymoci odškodnění v plné výši od pojistitele, dokonce i když k nehodě došlo před 15 lety. Nabízíme možnost likvidace škody bez vlastního vkladu, díky čemuž Vás nemusí trápit náklady soudního řízení, včetně nákladů na soudní znalce.

Škody na zdraví likvidujeme:

  • soudní cestou bez finančního vkladu,
  • soudní cestou s vlastním vkladem.

Krok za Krokem

1
Dostavte se k nám s příslušnými dokumenty: lékařskou dokumentací, pojistnými podmínkami, spisovou značkou pojistitele a v případě úmrtí s úmrtním listem.
2
Provedeme profesionální nezávazné ověření nároků a přiznaného odškodnění. Pokud bylo Vaše odškodnění kráceno, nabízíme vedení věci před soudem s naším procentním podílem.
3
V péčí o Vaše pohodlí se obrátíme na územně nejbližší soud pro Vás a budeme dojíždět na Vámi určené místo za účelem doplnění formalit.
4
Nebudete hradit žádné náklady z titulu soudního řízení. Uhradíme všechny náklady také v případě prohraného procesu a vyrovnáme se pouze v případě vyhraného procesu. Dostanete na to písemnou záruku.

Výhody

Vaše nahlášení ověříme rychle a nezávazně.
Můžete získat dodatečné peníze z odškodnění dokonce i po 15 letech od nehody.
Neztratíte čas na dojíždění do kanceláře – my pak dojíždíme za vámi.
Nehradíte žádné náklady spojené se soudním řízením.
Vyrovnáte se s námi pouze v případě vyhraného sporu.
Můžete se na nás obrátit i v případě, když Vaši věc již vedla jiná kancelář.

Újma na zdraví

Rádi Vám pomůžeme

Bude Vás kontaktovat náš specialista.

Důležité informace

Kontakt

Salvum Odškodnění
420 737 188 182
kontakt@salvum-odskodneni.cz

Hrabinská 498/19
PSČ 737 01 Český Těšín
DIČ CZ05729092
IČO 05729092

© 2024 Salvum Odškodnění
Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním souborů cookies, v souladu s aktuálním nastavením prohlížeče.
Administrátor osobních údajů je společnost SALVUM ODŠKODNĚNÍ. Sídlo společnosti Český Těšín Hrabinská 498/19. PSČ 737 01 kontakt@salvum-odskodneni.cz V objednávkovém formuláři uvádíte svoje osobní údaje, které slouží pro účely telefonického kontaktování a dále pro marketingové účely společnosti, tj. nabízení služeb. Zasláním e-mailu na adresu naší společnosti kontakt@salvum-odskodneni.cz máte právo svůj souhlas kdykoli odvolat. Můžete nám taky volat na číslo +420 737 021 559 aneb odeslat dopis na adresu SALVUM ODŠKODNĚNÍ Český Těšín Hrabinská 498/19. PSČ 737 01.