Škody na zdraví

Odškodnění vyplácená pojistiteli z titulu škody na zdraví jsou krácena dokonce v devadesáti sedmi procentech případů. Poškozenému obvykle náleží částka třikrát nebo dokonce čtyřikrát vyšší. Pokud jste měli nehodu, při které jste utrpěli vážný úraz, nebo někdo z Vaší rodiny při nehodě zemřel, nejpravděpodobněji patříte do této skupiny.

Společnost Salvum Vám pomůže vymoci odškodnění v plné výši od pojistitele, dokonce i když k nehodě došlo před dvaceti lety. Nabízíme možnost likvidace škody bez vlastního vkladu, díky čemuž Vás nemusí trápit náklady soudního řízení, včetně nákladů na soudní znalce.

Škody na zdraví likvidujeme:

  • soudní cestou bez finančního vkladu,
  • soudní cestou s vlastním vkladem.

Krok za krokem

Krok 1

Dostavte se k nám s příslušnými dokumenty: lékařskou dokumentací, pojistnými podmínkami, spisovou značkou pojistitele a v případě úmrtí s úmrtním listem.

Krok 2

Provedeme profesionální nezávazné ověření nároků a přiznaného odškodnění. Pokud bylo Vaše odškodnění kráceno, nabízíme vedení věci před soudem s naším procentním podílem.

Krok 3

V péčí o Vaše pohodlí se obrátíme na územně nejbližší soud pro Vás a budeme dojíždět na Vámi určené místo za účelem doplnění formalit.

Krok 4

Nebudete hradit žádné náklady z titulu soudního řízení. Uhradíme všechny náklady také v případě prohraného procesu a vyrovnáme se pouze v případě vyhraného procesu. Dostanete na to písemnou záruku.

Vaše výhody

Vaše nahlášení ověříme rychle a nezávazně.

Můžete získat dodatečné peníze z odškodnění dokonce i za 20 let od nehody.

Neztratíte čas na dojíždění do kanceláře – my pak dojíždíme za vámi.

Nehradíte žádné náklady spojené se soudním procesem.

Vyrovnáte se s námi pouze v případě vyhraného procesu.

Můžete se na nás obrátit i v případě, když Vaši věc již vedla jiná kancelář.

Kontaktujte nás

Vaše zpráva byla odeslána!
Děkujeme, že jste se na nás obrátili, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.
© 2019 Salvum