O společnosti Salvum

Lídr na trhu odkupu odškodnění

Specializujeme se na odkup kráceného odškodnění při dopravních nehodách. Během několika let působení jsme pomohli získat dodatečné finanční prostředky tisícům lidí, jejichž odškodnění pojistitelé zkrátili. Obrovská důvěra, jakou v nás vkládají klienti, a rychlá a úspěšná pomoc z naší strany přispěly k tomu, že se společnost stala jedním z lídrů na trhu odkupu odškodnění v Polsku.

Pomoc přizpůsobená klientovi

Pomáháme lidem, kterým pojišťovny zkrátily odškodnění z titulu dopravní nehody, škody na majetku, škody na zdraví nebo škody v zemědělství. Klienti si mohou vybrat formu spolupráce, která jim nejvíce vyhovuje: odkup odškodnění nebo soudní proces. S ohledem na pohodlí klientů pořádáme schůzky na předem dohodnutém místě a obracíme se na územně nejbližší soud.

Zkušení a úspěšní právníci

Tým společnosti tvoří právníci, kteří znalosti a zkušenosti získávali na zahraničních univerzitách a v nejlepších právnických kancelářích, a také soudní znalci a specialisté klientských služeb a marketingu. Díky tomu je spolupráce s námi pro klienty vždy uspokojující a řešení záležitostí, s kterými k nám přicházejí, probíhá v souladu s jejich očekáváním.

Kontaktujte nás

Vaše zpráva byla odeslána!
Děkujeme, že jste se na nás obrátili, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.
© 2019 Salvum