O Salvum

Lídr na trhu odkupu odškodnění

Specializujeme se na odkup kráceného odškodnění při dopravních nehodách. Během několika let působení jsme pomohli získat dodatečné finanční prostředky tisícům lidí, jejichž odškodnění pojistitelé zkrátili. Obrovská důvěra, jakou v nás vkládají klienti, rychlá a úspěšná pomoc z naší strany přispěly k tomu, že se společnost stala jedním z lídrů na trhu odkupu odškodnění v Polsku.

Pomoc přizpůsobená potřebám zákazníků

Pomáháme lidem, kterým pojišťovny zkrátily odškodnění z titulu dopravní nehody, škody na majetku, škody na zdraví nebo škody v zemědělství. Klienti si mohou vybrat formu spolupráce, která jim nejvíce vyhovuje: odkup odškodnění nebo soudní proces. S ohledem na pohodlí klientů pořádáme schůzky na předem dohodnutém místě a obracíme se na územně nejbližší soud.

Zkušení a úspěšní právníci

Tým společnosti tvoří právníci, kteří znalosti a zkušenosti získávali na zahraničních univerzitách a v nejlepších právnických kancelářích, a také soudní znalci a specialisté klientských služeb a marketingu. Díky tomu je spolupráce s námi pro klienty vždy uspokojující a řešení záležitostí, s kterými k nám přicházejí, probíhá v souladu s jejich očekáváním.

Poslání

Naším cílem je nabízet řešení, díky nimž klienti – v době nekalých praktik pojišťoven a narůstající byrokracie – získají pocit bezpečí a stability.

Mírou našeho úspěchu je spokojenost našich klientů a důvěra, jakou v nás vkládají. O tom rozhodují záležitosti, které jsme vyřídili rychle, řádně a úspěšně. Proto také klademe velkou váhu na jasná pravidla spolupráce, nejvyšší standard služeb a zaměstnávání výhradně špičkových právníků.

Partnerství
Partnerství
Kvalita
Kvalita
Věda
Věda

Politika kvality

Poctivost a úspěšnost

Bez ohledu na to, jakou formu spolupráce s námi si vyberete, můžete mít jistotu, že naší prioritou je Vaše spokojenost. V případě odkupu odškodnění zajišťujeme nejvyšší doplatek na trhu. Pokud se rozhodnete uplatňovat své nároky soudní cestou, při vyrovnání s naší kanceláří určeným procentem garantujeme úhradu nákladů soudního řízení dokonce i v případě prohraného procesu.

Pohodlí klienta

Právě zaměstnanci společnosti se vám přizpůsobují, nikoli opačně. Respektujeme Váš čas, proto také smlouvy o odkupu odškodnění podepisujeme na Vámi určeném místě. V případě soudních záležitosti se obracíme na soud, který je pro Vás územně nejbližší, a dojíždíme za Vámi.

Rádi Vám pomůžeme

Bude Vás kontaktovat náš specialista.

Důležité informace

Kontakt

Salvum Odškodnění
420 737 188 182
kontakt@salvum-odskodneni.cz

Hrabinská 498/19
PSČ 737 01 Český Těšín
DIČ CZ05729092
IČO 05729092

© 2024 Salvum Odškodnění
Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním souborů cookies, v souladu s aktuálním nastavením prohlížeče.
Administrátor osobních údajů je společnost SALVUM ODŠKODNĚNÍ. Sídlo společnosti Český Těšín Hrabinská 498/19. PSČ 737 01 kontakt@salvum-odskodneni.cz V objednávkovém formuláři uvádíte svoje osobní údaje, které slouží pro účely telefonického kontaktování a dále pro marketingové účely společnosti, tj. nabízení služeb. Zasláním e-mailu na adresu naší společnosti kontakt@salvum-odskodneni.cz máte právo svůj souhlas kdykoli odvolat. Můžete nám taky volat na číslo +420 737 021 559 aneb odeslat dopis na adresu SALVUM ODŠKODNĚNÍ Český Těšín Hrabinská 498/19. PSČ 737 01.